Acil silah ekspertiz hizmeti ve devir alma işlemleri.

25 Kasım 2021

silah-devir

Acil nakit ihtiyacınız durumunda yada ruhsat süresinin dolmasına yakın tekrar ruhsat almayı düşünmüyorsanız, her türlü ruhsatlı silahınızı ve bunlara ait yedek parça ve aksesuarları kısa sürede nakite çevirebilirsiniz.

Devretmek istediğiniz silahınızı/silahlarınızı ve varsa bunlara ait yedek parçalar ile aksesuarların ayrıntılı fotoğraflarını postmaster@silahalsat.com mail adresine yada +90 542 456 68 34 numaralı whatsapp destek hattına yolladığınız anda tüm parçalar 24 saat içerisinde ayrı ayrı değerlendirilerek fiyatlandırılır.

Fiyat değerlendirilmesi yapılan ürünleriniz için nakit bir alış fiyatı verilir. Alış fiyatında anlaşıldıktan sonra silahınızı yada diğer sair ürünlerin devri ve diğer satış işlemleri için İstanbul ili Anadolu yakasına ruhsat sahibi olarak bizzat gelebilmelisiniz. Eğer böyle bir imkanınınız bulunmuyorsa evrak takibi yapacak bir arkadaşımız yol ücretini ve masraflarını önceden karşılamanız şartı ile bulunduğunuz şehire gelebilir.

-Her iki durumda da daha önce fiyatlandırma için fotoğraflarını ve açıklamalarını yolladığınız ürünler, devir/satış anında teslim edeceklerinizle aynı ürünler olmalıdır. Aksi durumlarda (hata/eksik/yanlış bilgi ) ürünler tekrar değerlendirilir.