İnsan kaynakları

Silahalsat.com, günlük  ortalama 1 milyona yakın tekil ziyaretçi çekmektedir.
Silahalsat.com'un yüksek ziyaretçi trafiğinin yüzde onuna dahi, benzer bir alanda faaliyet gösteren hiç bir internet sitesi ulaşamaz. Teknik olarak çeşitli internet proğramları yolu ile bazı trafik ve rank ölçme araçları sizleri yanıltabilir. Yapay olarak oluşturulmuş rastgele linkler ile gelen ziyaretçiler hiç bir şey ifade etmez. Direk olarak aradığı ürünü arama sonuçlarından bularak gelen ziyaretçiler internet yayıncıları için değerlidir. 


Silahalsat.com'un yüksek trafiğinden ve referans özelliğinden sınırsız olarak yararlanın.

Ürünlerinizi websitemiz üzerinden satarak müşterilerinize güvenli bir ortamdan alışveriş yapma imkanı tanıyın. Yeni müşteriler edinin. Ürün çeşitliliğinizi artırın. İndirimler, kampanyalar yapın. Silahalsat.com aynı sektörde faaliyet gösteren firma ve kişiler için özel dizayn edilmiş bir portaldır. Hemen hemen her şeyin satıldığı e-ticaret sitelerinde binlerce çeşit ürünler içerisinde kaybolarak zamanınızı ve paranızı kaybetmeyin.


Silahalsat.com'da profesyonellerle çalışın, profesyonel e-ticaret yapın.

Silahalsat.com ziyaretçi ve kullanıcılarının yüzde 98'i profesyonel ve bu sektörde az çok bilgi sahibi kişilerden oluşmaktadır. Dolayısıyla sektörde sürekli şikayet konusu olan sahte, taklit, kalitesiz ürünleri satan yada satmaya çalışan kişi yada firmalar oto kontrol sayesinde yok düzeyinde olacaktır. Böylelikle dolaylı yoldan silahalsat.com'da üye olan diğerleri gibi siz de bu tür olumsuz görüşlere maruz kalmadan ticaretinizi yaparsınız.Silahalsat.com abonelik komisyonu. Network Marketing sistemi.

Silahalsat.com, yurdun her köşesinde faaliyet yapan çoğu av ve MKEK bayilerine ulaşamayabilir. Bu kapsamda referans paylaşımı yöntemi ile referans gösterdiğiniz her ücretli abone için nakit olarak para kazanabilirsiniz.

Ancak tarafınıza ödeme yapılabilmesi için mevcut abonelik paketlerinden birini satın almalısınız. Ardından her getireceğiniz abone için abonelik paketinin mevcut  fiyatı üzerinden, her tekrarlanan abonelik döneminde, getirdiğiniz abonenin paket ücretinin yüzde 10'u nakit olarak hesabınıza yatırılır.

Getirmiş olduğunuz abonelerin, getirdikleri her abone için de ayrıca tarafınıza dönemsel olarak, kademeli oranlarda komisyon ödenir.


NETWORK MARKETİNG NEDİR?
Network marketing bir kazanç ve ticaret sistemidir.Bu sistem tavsiye  gücü ile çalışır. Bu sistemin içerisinde
ürün vardır ve kullanılması esasına dayanır.

Kullandığımız ürünleri tavsiye ederek kendi alt grubunuzda kullanıcı kitlesi oluşturmakla başlayan bir ağ vardır. Network Marketing kesinlikle titan ve saadet zinciri değildir. Kalitesine inandığınız bir firmaya üye olup ürün-hizmet almak kullanmak ve kullandığımız ürünlerin yarattığı etkiyi çevremize gösterip onların da indirimli bir şekilde ürün almasını sağlamak temel prensiptir.

Ürün-hizmet alarak aldığınız ürünleri kullanıp tavsiye ederek, oluşan ekipten elde edilecek pirimler ile de ciddi bir gelir sağlayabilirsiniz.