Site işlem ve ekstra ücretleri
Sitemizde ilan verme işlemi ve satış yapmak son derece kolaydır. Sizlere, ürün satarken ve alırken büyük kolaylıklar sağlar. Üyelerimize iki farklı ödeme seçeneği sunuyoruz. "İlan başına ödeme" seçeneğinde ilanınız başına ek özellikler ve diğer maliyetler için ücret ödersiniz. "Abonelik" seçeneğinde ise tek tek ilan başına ücret ödemek yerine daha az bir ücret ödeyerek tüm ilan özelliklerinden ve tüm ilanlarınızda abonelik süreniz boyunca yararlanabilirsiniz. Bizimle detaylar için iletişime geçebilirsiniz. Sitemize Kayıt olmadan önce, fiyatlandırma programını gözden geçirebilirsiniz.

Ücretli Abonelik seçeneği ile profesyonel üyelerimize çok avantajlı imkanlar sunuyoruz. Aşağıdaki mağaza abonelik paketlerinin tümünde, Ana sayfa vitrin özelliğini aboneliğiniz boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Ayrıca, aşağıdaki abonelik paketlerinden herhangi birini satın aldığınız andan itibaren, aboneliğiniz devam etsin yada etmesin, 3 ay boyunca Tavsiye edilen (VIP) üye özelliği kazanırsınız. Bu özellik, bir mağaza aboneliğiniz bulunmasa bile, ilan ekstra ücretlerinde yüzde 20 indirim sağlar.

 

Mağaza Abonelikleri:

Mağazalar yalnızca internet üzerinden direk satış yapabileceğiniz -Ürün satışı- ürünler için geçerlidir. Tabanca ve Tüfeklerin internetten direk, sepete at ve öde yöntemi ile satışı yapılamaz. Tabanca ve Tüfek kategorileri altındaki ürünler yalnızca Seri İlan olarak yayınlanır ve bu ürünler mağazalarda gösterilmez.

Aboneliğiniz boyunca Ana Sayfa mağaza vitrini hediye.!

Banka Hesap Numaraları:

akbank ödeme

AKBANK

ziraat ödeme

ZİRAAT BANKASI

Lütfen banka dekont açıklamasını,''Hizmet Bedeli'' olarak giriniz. Havalenizi yaptıktan sonra, lütfen postmaster@silahalsat.com mail adresine havale yaptığınız isim ile silahalsat kullanıcı adınızı bilgilendirme mesajı olarak gönderin.

3D Secure Güvenli ödeme yöntemi ile kredi kartı, banka kartı yada cep telefonunuzdan ödeme yapabilirsiniz:

pytr.png

Tüm yukarıdaki ödeme yöntemleri ile, Hesabınıza giriş yaparak, önceden kullanmış olduğunuz ekstra işlem bedellerini ödeyebilir, daha sonra kullanmak için kredi satın alabilirsiniz.Silahalsat.com üzerinde aboneliği olmayan normal üyelerin, aynı anda en çok 2 adet ilanı ücretsiz olarak yayınlanacaktır. Aynı anda 3 ve daha çok ilan yayınlatmak isteyen üyelerin, her ilan başına 15 TL ödemeleri gerekmektedir. Düzenleme ile ilgili ayrıntıları bu linke tıklayarak inceleyebilirsiniz.


Abonelik gerektirmeyen ve ilan verirken seçebileceğiniz ekstra ilan özellikler ücretleri:
Abonelik olmadan seri ilanlarınız için indirim kuponu alın

Aşağıdaki size uygun herhangi bir kuponu satın alarak tüm ekstra özelliklere, ilan verme aşamasında yüzde 50 indirim alabilirsiniz.

50-2-kullanim.png

Fiyat: 30 TL Kullanım miktarı: 2 kez

50-bes-kullanim.png

Fiyat: 90 TL Kullanım miktarı: 5 kez

50-10-kullanim.png

Fiyat: 120 TL Kullanım miktarı: 10 kez

Ücretsiz kupon kazanın.!

YouTube sayfamıza buradan abone olun. Abone olduğunuz kullanıcı adınızı bildirin.

2 kullanımlık yüzde elli indirim kuponu kazanın.

Binance - Silahalsat satış ortaklığı dahilinde bu linkteki referans numaramızla Binance'a kayıt yapın.

10 kullanımlık yüzde elli indirim kuponu kazanın.