Yeni Silahalsat.com'a ön başvurular açıldı.

Yazar: silahalsat   |   Tarih: 26. 12. 2020Yeni sürüm silahalsat.com yakında açılıyor.

Silahalsat.com'un yakın zamanda yayına girecek sürümü neredeyse tamamlanmış durumda.

Bu süreçte, silahalsat.com üzerinden MKE ve Av bayileri ile avcılık-atıcılık, outdoor sporları, kamp malzemeleri vs. ürünlerin satışını yapmak isteyen özel ve tüzel kişilerin İletişim formu aracılığı ile buradan yada +90 542 456 68 34 nolu numaraya ait whatsapp mesaj sisteminden başvuru yapmaları gerekmektedir.

Yeni sistem ile birlikte eski sistemdeki kayıtlı üyelerin, mail adresleri: hotmail, live, outlook ve mynet uzantılı olanların hesapları kalıcı olarak silinecektir.

Ayrıca uzun zamandır, sisteme giriş yapmamış üyelerin de bu süreçte üyelikleri silinecektir.

Hesabında pozitif bakiyesi bulunan üyeler ile VIP üyelerin hesapları yeni sisteme taşınmaktadır. Bu üyeler, eski üyelik bilgileri ile yeni sisteme herhangi bir işlem yapmadan girebilecekler.

Yukarıda sayılan ürünlerin satışını yapmak isteyen özel yada tüzel kişi statüsündeki ilk yüz üyeye ücretsiz mağaza ve sınırsız ürün ekleme hediyesi verilecektir.

Ücretsiz açılış promosyonundan yararlanabilmeniz için en az 5 kalem (çeşit) ürün satışı yapabilecek yeterliliğe sahip olmalısınız.

Yeni sistemde kanunlara göre yivli silahlar ile av tüfeklerinin tüm çeşitlerinin satışı yasak olduğundan, bu ürünleri seri ilan yöntemi ile, hibe edilecek, devir yapılacak şeklinde ifadeler kullanarak yada satılık ibaresi olmayan normal başlık- açıklama (Örn: 7.65 Baretta, temiz muhafaza edilmiş, sorunsuz) ile yayınlayabileceksiniz.

İnternet üzerinden satışında herhangi bir kısıtlama olmayan diğer tüm ürünlerinizi ise ürün satışı yöntemi ile satabilirsiniz.

Başvurunuzu yaptığınız ve uygun görüldüğünüz andan itibaren sizi yeni sisteme yönlendireceğiz. En kısa sürede ürünlerinizi yeni sisteme fotoğraflar ve açıklamalar ile birlikte eklemeniz gerekmektedir.

Yeni sistemde müşterilerinizden gelen ödemeleriniz, banka havalesi yöntemi ile kendi banka hesabınıza olduğu gibi aktarılacaktır. Sisteme birden fazla farklı banka hesabı tanımlayabilirsiniz.