Youtube kanalımıza abone olun, ilan ekstraları kazanın.

Yazar: silahalsat   |   Tarih: 1. 3. 2021Silahalsat.com Youtube kanalına abone olan herkese, ekstra özellik yağmuru.!

 

Yeni silahalsat.com'un açılışını takip eden günler içerisinde, Youtube kanalımızda silah incelemelerini içeren videolar yayınlamaya başlayacağız.

Fiyat, performans, kullanabilirlik, sağlamlık ve daha bir çok yönden tarafsızca inceleyeceğimiz silah videoları, hangi silahı alacağına karar veremeyenler için ansiklopedik bir arşiv olacak.

Ayrıca videoların altında, sizden gelen değerli yorumlar ve tartışma ortamının da, Türk silah endüstrisine faydalı olacağına inanıyoruz.

Sıkılmadan izleyeceğiniz, gereksiz ayrıntılardan ve laf kalabalığından uzak, sadece çok değerli bilgilerin olacağı inceleme videolarımızın, bu konudaki bilgi kirliliğinin önüne geçeceğini umuyoruz.

Bu bağlamda sizlerin destekleri ile sizler için içerikler üreteceğiz. Hemen şimdi, Youtube kanalımıza abone olarak ön koltuklardaki yerlerinizi alın.

Youtube kanalımıza abone olarak, bize abone olduğu hesabını bildiren tüm üyelerimize 1x Ana sayfa vitrin, 1x ilanı yukarıda tut, 1x kategori vitrin bedeli tutarı kadar bakiye, üye hesaplarına hediye olarak yüklenecektir.

Youtube hesabınızda oturum açıp,

https://www.youtube.com/silahalsatcom

linkinden sayfamıza giderek abone  olabilir ve bize destek vermeye başlayabilirsiniz.

 

Saygı ve sevgilerimizle