HOTMAIL uzantılı üye mailleri gönderim problemi

Yazar: Silahalsat   |   Tarih: 23. 7. 2020Hotmail ve outlook uzantılı mail adresi kullanan değerli üyelerimiz, son günlerde silahalsat.com'un sizlere göndermiş olduğu bilgi mailleri, size ulaşmadan geri dönmektedir. Bunun sebebi silahalsat.com mail adreslerinin, sizlerin mail alıcınızda SPAM (JUNK, GEREKSİZ) olarak işaretli olmasıdır. Silahalsat.com'dan gelen bildirim mailleri tamamen sizin ürünlerinizle ve ilanlarınızla ilgilidir.

Size gönderilen mailleri almamanız bize herhangi bir dezavantaj oluşturmamaktadır. Bu mailleri almamanız tamamen sizin dezavantajınızdır. Bu yüzden size hizmet veren silahalsat.com'u kullanırken mail adreslerini SPAM (JUNK, GEREKSİZ) DEĞİL!! olarak işaretleyin yada SPAM (JUNK, GEREKSİZ) şeklinde işaretli mail adreslerimizin üzerindeki işareti kaldırın.

Mail problemi ile ilgili problemin çözümü için lütfen buraya tıklayarak talimatları takip edin.

Silahalsat.com, üyelere göndermiş olduğu mailleri bir şekilde reddeden, mail kotası dolmuş, yukarıda bahsedildiği gibi silahalsat.com mail adreslerini spam olarak işaretlemiş üyelerin hesaplarını hiç bir uyarı vermeden kalıcı olarak silmektedir.

Ek olarak bu tarihten itibaren bizden kaynaklı olmayan sorun düzelene kadar, ''hotmail.com'' uzantılı mail adresleri ile üye kaydı yapılamayacaktır.

İsteyen üyelerimiz diledikleri takdirde hotmail.com uzantılı mail adreslerini, webmaster@silahalsat.com adresine -kullanmak istedikleri farklı mail adresini bildirerek- sitedeki mail adreslerini değiştirebilirler.

Silahalsat.com üyeler arası iletişimi ve bilgilendirmeyi tamamen çalışan mail adresleri üzerinden yapmaktadır. Bu yüzden üye olurken vermiş olduğunuz mail adresiniz ulaşılabilir olmalıdır. Kendisine ulaşılamayan her mail adresi sahibi tarafımızca pasif, kusurlu sayılarak hesapları silinmektedir.

Saygıyla duyurulur.