Üye bilgileri eksik üyelerin, üyelikleri silinmiştir.

Yazar: silahalsat   |   Tarih: 9. 6. 2019Silahalsat.com internet sitesine üye olup Ad-Soyad veya diğer iletişim ve kişisel bilgilerini eksik veya bilerek yanlış giren üyelerimizi sık sık uyarıyoruz. Bu bağlamda hala bu bilgilerini düzeltmeyen üyelerimizin, üyelikleri kalıcı olarak silinmektedir.

Ayrıca özellikle Mynet ve hotmail uzantılı mail adresleriyle üye olan kullanıcılarımızın, mynet ve hotmail uzantılı mail adreslerini, çalışan, aktif başka mail adresleriyle değiştirmelerini tavsiye ediyoruz.

Kayıtlı kullanıcılarımıza, ilanları ile ilgili olarak otomatik bildirimler gönderilmektedir. Dolayısıyla üye olduğunuz mail adresinizin, çalışıyor, erişilebilir olduğundan emin olun. Silahalsat.com, bildirim maillerini reddeden, kullanılmayan mail adreslerine sahip üyelerin hesaplarını, eğer hesaplarında herhangi bir işlem bulunmuyorsa silmektedir. Eğer üyenin hesabında herhangi bir işlem-ilan bulunuyorsa bu üyelikler, üye tarafından problem düzeltilene kadar dondurulmaktadır.

Silahalsat.com internet sitesi, ilanları ve üyeleri sürekli aktif ve güncel tutarak daha iyi hizmet vermek için yukarıda anılan işlemleri yapmaktadır.

Saygılarımızla.