Şehirlere göre ilan dağılımı   

Kategori: Ana Sayfa > Tabancalar > Yarı Otomatik Tabanca > Yerli Tabanca > Canik

İlan sahibi

 İlan İşlemleri

 Etiketler

ilan no  İlan Numarası: 20059    sehir Şanlıurfa

Fiyat: 4.000 TL
Şarjör Kapasitesi 18 ve üstü
Fişek Çapı 9 x 19 mm Parebellum (Uzun)
Durumu Kullanılmış
Kasa Görünümü Orijinal Boya (Meneviş)
Kabza Plastik Kabza(Orijinal)
Kimden Ruhsat Sahibinden

İlan tarihi: 09.07.2019
  • Bakım Seti
  • Yedek Şarjör
  • Silah Kılıfı
Hakimden cok temiz,9mm, KUTULU, Bakım setli, yedek şarjörlü, 65 ADET MERMİ HEDİYESİ, taşıma ve güvenlik kılıfı olmak üzere 2 adet kılıfı vardır.Güclü Tunsten boya, şık ve estetik namlulu, namludaki delikler tamamen gorüntü icin olup görüs acısını dumanla kesinlikle kapatmaz.
İhtiyaç fazlası olduğu icin satılmaktadır.Yaln ız mermileri 150 tl değerindedir. 2 kutu dahi mermi atılmamıstir. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
Taşıma ruhsatlıdır.

”CANİK TP9 SF ELİTE ve SFX TUNGSTEN” 2017 Yılında Amerika’da ”YILIN SİLAHI” ödülünü almıştır.(https:/ /www.donanimhaber.co m/savunma-sanayi/haberleri/ABD de-yilin-tabancasi-odulunu-yerli-Canik-TP9SF-kazandi.htm)!!.. * Silah ”cok temizdir. 2 kutu dahi atılmamıstır.. KUTULU! * Bakım Seti , Yedek Şarjör ve doldurma, Orijinal Kılıfı […] Kutu içerisinde tüm orijinal aksesuarları * Polimer gövde, paslanmaz çelik kızak sistemi ve ezilme soyulmaya dayanaklı güçlü tungsten boya * İğne ateşlemeli ve gizli horoz sistemi * Namlu boyu 106,5 mm ve 132 mm. uzunluğunda. * Silahın ağırlığı 800 gramdır. * Emniyet, TSK ve dünya çapında zorlayıcı testleri başarı ile geçmiş ve görev silahı olarak da yurdışında ülkemizi başarı ile temsil eden kendini ve kalitesini ispatlamış silahtır.

 İlan sahibi ile iletişime geçin - Üye girişi gerekiyor


Bu ilan için, kamuya açık soru bulunmamaktadır.
Görüntüleme sayısı: 1033