Eğer birden fazla kelime aramak istiyorsanız(kelimeler arasına virgül koyun) ',' ya da 'or' koşulunu kullanın. Bu şekilde bir aramada, aradığınız birden fazla kelimelerden bir veya bir kaçını içeren ilanlar arama sonucunda gösterilir.

(Örnek) Aranan kelimeler: kırmızı or mavi ya da kırmızı,mavi

'kırmızı' or 'mavi' arama koşuluna and eklediğinizde and/or şeklinde bir aramada ,beraber yada tek tek içeren tüm kelimelerin bulunduğu ilanlar gösterilecektir.

Aradığınız kelimelerin tümünü içeren ilanların gösterilmesini istiyorsanız, kelimeler arasında 'and' kullanın. Bu şekilde bir aramada mutlaka tüm kelimeleri içeren ilanlar sadece sonuç olarak gösterilir.

(Örnek) Aranan kelimeler: kırmızı and mavi

...Bu şekilde bir aramada ilan detay ve başlıklarında, 'kırmızı' ve 'mavi' kelimelerini içeren tüm ilanlar gösterilecektir.

İpucu: Sadece kelimenin bir bölümü için 'some' koşulunu kullanın

... Bir cümle yada kelimenin sadece bir kısmını sonuç olarak getirir..'Krediye uygun ucuz daire' şeklinde bir cümle aradığınızı varsayalım. Aramanızı kapsamlandırmak için 'konut Kredi some uygun ucuz daire'şeklinde bir arama size bu kelimelere benzer terimlerin geçtiği tüm ilanları getirir.