Şehirlere göre ilan dağılımı   

Mağaza Yardım
Mağazalar, satıcılar için özelleştirelebilir kendilerine ait alanlardır. Satıcılar mağazalara kendi logolarını koyabilir, isterlerse kendilerine özel kategori oluşturabilirler.
Mağaza kiraları 1 aydan başlayarak 6 ay ve 1 seneye kadar kiralanabilir. Kiralama seçeneklerine üye panelinizden sol sütunda mağazam sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Mağaza açmak

Üye panelinizde sol sütunda bulunan Mağaza Aç sekmesini tıklayarak ihtiyacınız kadar kiralama süresini seçin. Ardından devam eden adımda size seçmiş olduğunuz kira miktarını ödemeniz için banka hesap bilgileri gösterilecek. Bu banka hesap numaralarından birine kira miktarını havale edin, havaleniz hesaba geçtiği anda mağazanız aktif edilecektir.

Mağaza Düzenleme
Üye panelinizde sol sütunda bulunan
Mağaza Kontrol Paneli sekmesini tıklayın. İlk çılan sayfa mağazanızın ziyaretçi sayılarını gösteren istatistik sayfasıdır.
Sol sütunda bulunan menüler sırasıyla;

Mağazayı Bakıma Al: Bu başlık altında iki seçenek vardır ve Mağaza Aktif seçeneğinde mağazanız diğer kullanıcılar tarafından görüntülenmekedir.  Eğer tüm düzenlemeleri yaptıktan sonra mağazanız görüntülensin istiyorsanız Mağaza Kapalı seçeneğini işaretleyebilirsiniz. Bu seçenek seçiliyken siz istediğiniz değişiklikleri yapabilrsiniz ancak mağazanızı diğer ziyaretçiler göremez. Mağaza açık seçeneğinde de istediğiz değişiklikleri yapabilirsiniz.

Kontrol Menüsü: İstatistikler mağazanıza gelen ziyaretçileri aylık dilimlerde göstern sayfadır.

Mağazayı Düzenle, sayfasında bilgisayarınızdan .png, .jpg, .jpeg, .gif formatında 260x80 pixel ebatlarında bir logo resmi yükleyebilrsiniz. Gözat butonuna tıklayarak bilgisayarınızdan resminizi seçin ve yükleyin. Logonuzun boyutu için 260x80 pixel ideal değerdir. Ancak sizin logonuz kare şeklinde yada dikine duran bir diktörgen şeklinde ise aşağıdaki kutucuklara logonuzun en iyi yerleşeceği ölçüleri el ile girebilirsiniz.

Mağaza Ayarları başlığı altında mağazanızın ismini girebilirsiniz bu kısma 35 karakteri geçmeyen bir mağaza ismi girebilirsiniz.

Mağaza ismi bölümünün hemen altında bir yazı editörü bulunmaktadır. Bu editöre gireceğiniz mesaj, mağazanızın açılış sayfasının ziyaretçilerinize göstereceğiniz ilk karşılama yazısıdır. Genel olarak mağazamıza hoş geldiniz türünden bir mesaj için uygundur.

Mağaza Şablon Seçimi: Bu bölümde mağazanızın genel renklerini oluşturan bir şablon seçebilirsiniz.

Kategoriler & Sayfalar:  Bu sayfada kendinize özel kategoriler oluşturabilirsiniz.

Anasayfa Kategori İsmi: Bu bölüme tüm kategorilerinizi kapsayan bir ana kategori ismi girebilirsiniz, eğer bu bölümü boş bırakırsanız sistem otomatik olarak bu alana sizin silahalsat kullanıcı isminizi girecektir.

Varsayılan Sayfa: Genel olarak bu bölümü boş bırakın yada Anasayfa olarak seçin. Varsayılan sayfaları geri yükle butonu yapmış olduğunuz tüm değişiklikleri silerek mağazanızı ilk haline getirir bu butonu kullanırken lütfen dikkatli olun ve iki kez düşünün.

Yeni Ekle: Başlığı altında mağazanıza yeni kategoriler ve ekstra sayfalar ekleyebilirsiniz.

Yeni kategori ekle: Bu bölüme kategori ismi girin örneğin Tüfekler. Kategori ismini girip kaydet butonuna tıkladığınızda, girdiğiniz kategori alt kısma yerleşecektir.
Aynı şekilde Yeni içerik sayfası adını da girip kaydettiğnizde yeni içerik sayfanız da aşağıdaki kendi alanına yerleşecektir.

Kategorileri Düzenle: Daha önceden oluşturduğunuz kategorileri bu alanda düzenleyebilirsiniz. Kategorilerin isimlerini ve sıralarını değiştirebilirsiniz yada alt kategori ekleyebilirsiniz. Dilerseniiz istediğiniz bir kategoriyi buradan silebilirsiniz.

İçerik sayfalarını düzenle: Bu bölümde size başlangıç olarak Anasayfa ve iletişim sayfası hazır olarak gelir siz daha sonradan eklediğiniz sayfalarla beraber bu sayfalar üzerinde her türlü değişikliği yapabilirsiniz. Eğer html kodlama hakkında giriş seviyesinde bilgileriniz varsa bu sayfalarda basit html ve css kodları kullanabilirsiniz.