Şehirlere göre ilan dağılımı   

Kategori: Ana Sayfa > Tüfekler > Yivsiz Av Tüfeği

İlan sahibi

 İlan İşlemleri

  İlan Numarası: 14350    Şehir: İzmir

Fiyat: 899 TL
Namlu Çapı 12 Cal
Tipi Yarı Otomatik
Bitiş zamanı: 30.01.2018

HER SILAHTA OLDUĞU GIBI BU SILAHIDA ALABILMENIZ ICIN RUHSAT GEREKIR!

"RUHSATSIZIM AMA DENEME ATISI YAPMAK ISTIYORUM" GIBI SÖZLERDE BULUNAN BILINCSIZ ARKADASLAR; BÖYLE SEYLER KANUNEN YASAKLANMISTIR. OYUNCAK ALMIYORSUNUZ SILAH ALIYORSUNUZ, ÖYLE PAZARDAKI GIBI ACIK SECIK ZEYTININ BI TADINA BAKAYIM OLAYI YOK KARDESIM KIMSE SIZE GIDIN ORADA BURADA DENEME AMACLI SILAH SIKIN DIYE SILAHINI TESLIM EDEMEZ. RUHSATLI OLSANIZDA BIRSEY DEGISMEZ. TABANCA BULUNDURMA DEGIL TASIMA RUHSATINIZDA OLSA BUNDA GINE BIRSEY DEGISMEZ, SIZE TÜFEK ALMA YETKISINI VERMEZ KARDESIM CÜNKÜ RUHSATLARI BIRBIRINDEN FARKLIDIR VE AYNI DEGILDIR. YIVSIZ TÜFEK DIYE ADLANDIRILAN AYRI BIR RUHSATNAMESI VARDIR, DÜZENLEMELER GEREGI ONUN AYRIYETTEN ALINMASI SARTTIR. LAKIN SILAH SAHIBI, KENDI RUHSATINDAN DÜSÜRMEDEN GECICI DE OLSA SILAHI BIR BASKASINA TESLIM EDEMEZ. TÜFEK SATIN ALABILMENIZ ICIN ÖNCE BULUNDUGUNUZ EMNIYETE BASVURUP ISTEDIKLERI EVRAKLARI TAMAMLIYORSUNUZ, SONRA KIMDEN ALMAK ISTIYORSANIZ YINE BULUNDUGUNUZ EMNIYETTEN SATIN ALMA GEREKCESIYLE ÖNCE SILAH SAHIBININ RUHSATINDAN DÜSÜRT& ;Uum l;P KENDI ÜZERINE YAZDIRIYORSUNUZ, DÜSMEDEN SILAHI TESLIM ALAMAZSINIZ.

TÜFEK 2 AYLIK VE SIFIRDIR, FAZLALIK OLDUĞUNDAN BU KADAR UCUZA SATILMAKTADIR.</s pan >

DENEME AMAÇLI TOPLAM SADECE 5 ADET FIŞEK ATILDI: FIŞEK SEÇMEZ, TUTUKLUK YAPMAZ VE HER ŞARTLAR ALTINDA ÇOK SAĞLAM BIR TÜFEKTİR. BR 99 U KULLANAN HERKEZ KALITESINDEN HAYRANDIR

PIKATINI RAYLARI SAYESINDE DÜRBÜN, LAZER, FENER VS. GIBI BIRÇOK AKSESUAR TAKILARAK TAKTIKAL SILAH OLARAKTA KULLANILABILIR. DIPÇICI ISTEĞE GÖRE AYARLANABILIR VE IÇERISINDE GIZLI BÖLMESI MEVCUTTUR. EKSTRA ALEV GIZLEYENI, ŞOKU, PLASTIK VE BEZ TAŞIMA ÇANTALARI, 3 ADET METAL ŞARJÖRLERI, KAYIŞI, KULLANIM KILAVUZU VS. GIBI BIRÇOK AKSESUARI ILE BIRLIKTE VERILECEKTIR.

TÜFEK RUHSATLIDIR HIBE YOLUYLA SATIYORUM

 Genel soru ve yorum bölümü - Üye girişi gerekiyor


Bu ilan için satıcıya bir soru sorun.

Görüntüleme sayısı: 1079

<< Önceki  Sonraki >>