Şehirlere göre ilan dağılımı   

Kategori: Ana Sayfa > Tabancalar > Yarı Otomatik Tabanca > İthal Tabanca > Sig Sauer

İlan sahibi

 İlan İşlemleri

  İlan Numarası: 13530   Şehir: Antalya

Fiyat: 12.000 TL
Şarjör Kapasitesi 15
Fişek Çapı 9 x 19 mm Parebellum (Uzun)
Durumu Kullanılmış
Kasa Görünümü Polimer Gövde
Kabza Plastik Kabza(Orijinal)
Kimden Ruhsat Sahibinden
Bitiş zamanı: 25.02.2018

Ek Aksesuarlar

  • Yedek Şarjör
Çok az kullanılmış, tertemiz, kutusu, yedek sarjörü ile birlikte.

SİLAHTA, TASARIMI GEREĞİ EMNİYET KLİDİ YOKTUR.

SIG Pro 'ların polimer gövdeleri İsviçre Neuhausen ' deki SIG tesislerinde üretilmiştir. Sürgü, namlu ve iç parçalar Almanya Eckenrförde ' deki Sauer tesislerinde üretilmiş veya tedarik edilmiş, müteakiben tabancaların montaj ve kalite kontrol onayları Almanya Kiel ' deki test merkezinde tamamlanmıştır.Bu tabancaların gövdelerinin sol yanlarında '' Frame Made in Switzerland '' ibaresi mevcuttur.

SIG Pro ' ya genel olarak bakıldığında, oldukça kaliteli bir işçilikle karşılaşıyorsunu z. Uzaktan bakıldığında silahın polimer gövdeli olduğunu anlamak çok zor. Buna diğer polimer gövdeli tabancalardan farklı olarak ayrı bir parça olarak tasarlanmış kabza kapağının da katkısı büyük. Ancak bunun en önemli nedeni gerçekten çok temiz bir şekilde enjeksiyon kalıbından çıkan polimer gövde. Bunun yanında sürgü ve gövde hatları gerçekten birbirine çok uyumlu bir şekilde tasarlanıp, uydurularak, tabancanın tüm hatlarında derin bir uyum sağlanmış.

Diğer polimer gövdeli tabancaların gövdelerine baktığınızda, hemen hemen hepsinde az ya da çok iki gövde yarımının birleştiği hat boyunca polimer enjeksiyon artıkları veya çapakları görebilirsiniz. SIG Pro gövdesinde bu alan bile neredeyse pürüzs& ;uum l;z ve sanki gövde blok bir malzemeden tek parça olarak işlenmiş gibi.

İsviçre Askeri Polisi, olombiya Polisi, Bazı Özel Nato Hizmetleri bu silahı standart olarak seçmiştir. Ayrıca, Fransız İç İşleri Bakanlığı ulusal polis ve jandarma teşkilatlarının zati demirbaş hizmet tabancası olarak 2022 yılına kadar SIG Pro ' yu seçti.

Ayrıca 2002 yapımı Bourne Identity filminde de silahı görebilirsiniz (fotoğraflarda mevcut).

 Genel soru ve yorum bölümü - Üye girişi gerekiyor


Bu ilan için satıcıya bir soru sorun.

Görüntüleme sayısı: 3001

<< Önceki